Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Резиденція святого Миколая у Хмельницькому: казкові герої, ігротека та вистави

Резиденція святого Миколая у Хмельницькому: казкові герої, ігротека та вистави

Гостина працюватиме цьогоріч у новому форматі та на новій локації.

Резиденція святого Миколая в Хмельницькому вперше діятиме в ляльковому театрі. Вона стане продовженням Різдвяного ярмарку, який розташований на вулиці Проскурівській. Вже завтра, 16, січня, гостина розпочне свою роботу і діятиме до 9 січня. Крім безпосередньо зустрічі зі святим Миколаєм, на дітлахів очікують ігри та лялькові вистави.

Як розповіла директорка театру ляльок Ірина Трунова, гостина працюватиме щоденно, а маленьких відвідувачів прийматимуть по чотири рази на день.

«Вперше святий Миколай завітав в обласний академічний театр ляльок і створив тут свою резиденцію. Ми ж всі йому допомагали. Дітей зустрічатимуть казкові герої. Відвідувачів будуть ділити навпіл. Частину забиратиме янгол з ліхтариком, який через тунель проводитиме дітей до святого Миколая. Святий Миколай запитає, як дитина себе поводила чи отримала подарунок, а може різочку. Другу частину забирають на другий поверх для ігротеки. Потім вони міняють локації. Після того уже всім разом святий Миколай дарує подарунок – лялькову виставу», — говорить Ірина Трунова.

Триватиме святкове дійство близько двох годин. Лялькові вистави під час роботи резиденції чергуватимуться, але майже усі будуть новорічної тематики. Початок кожного заходу щодня о: 10:00, 12:00, 15:00, 17:00. Відвідування резиденції святого Миколая буде платним. Квиток коштує 100 гривень, придбати їх можна в касі театру чи на сайті. Деталі за телефоном: 097 838 73 92.

Сайт "Є"

137
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.