Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Результати тижневої наради райдержадміністрації

Результати тижневої наради райдержадміністрації

12 травня, в умовах дотримання санітарних вимог, голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів нараду із окремими керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних структур центральних органів влади.

В ході наради було проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом тижня, що минув.Учасників зібрання поінформували: начальник Ізяславського відділу поліції Славутського відділення ГУПН в Хмельницькій області Леонід Михалко, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій, головний лікар Ізяславського центру ПМСД Сергій Літвінчук, начальник Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужбив Хмельницькій області Юрій Воленюк.

Зокрема було поінформовано учасників наради, що станом на ранок 12 травня в Хмельницькій області зафіксовано 182 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед хворих — один житель села Поліське Ізяславського району, який перебуває на амбулаторному лікуванні. Як заявили лікарі, — скарг на погіршення стану здоров’я від цієї людини не надходило. У 9 контактних осіб було відібрано біологічний матеріал на дослідження. За попередніми даними результати тестування – негативні, факт захворювання у них не підтвердився. На даний час на самоізоляції в районі перебуває 31 особа.

Також на нараді було зазначено, що ситуація із пом’якшенням карантинних вимог не знімає існуючих обмежень у повному обсязі. Фактично в цих умовах посилюється відповідальність за безпеку з боку суб’єктів господарювання (сфера торгівлі, побутового обслуговування, тощо). Саме ними має бути організовано високий рівень санітарної безпеки та виконання карантинних вимог, які убезпечать як надавачів послуг, так і їх клієнтів.

Головою райдержадміністрації Іваном Федорчуком було наголошено на необхідності здійснення повного та дієвого контролю з боку представників районних підрозділів Держпродспоживслужби, Національної поліції та органів місцевого самоврядування за дотриманням санітарних вимог і правил суб’єктами господарювання.

Учасниками наради було звернуто увагу на забезпечення дотримання карантинних вимог представниками РПЦвУ (УПЦ) в районі.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук доповів про порядок завершення 2019/2020 навчального року у закладах освіти району.

Директор філії «Ізяславський райавтодор» Михайло Кобрін ознайомив учасників наради із планами щодо проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення на найближчий час.

Також у ході наради було розглянуто ряд інших питань.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

239
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.