Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Результати роботи Фонду соціального страхування

Результати роботи  Фонду соціального страхування

Результати роботи Шепетівського відділенняуправління виконавчої дирекції Фонду соціального страхуванняУкраїни у Хмельницькій області за 2017 рік

З першого серпня 2017 року розпочало повноцінно функціонуватиШепетівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, яке об'єднало виконання функцій у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування, як з тимчасової втрати працездатності, так і від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Крім того Шепетівськимвідділенням збільшено територію обслуговування страхувальників та застрахованих осіб, а саме: м.Шепетівка, ШепетівськийтаІзяславський райони.

Кількість працівників, що опікувалась страхувальниками та застрахованими особами даного регіону, складала 15 чоловік, аз 01.01.2018 р. у Шепетівському відділенні штатна чисельність скоротилась та становить 6 одиниць. Всьогона обліку у відділенні рахуєтьсь 4556 страхувальників. Загальна кількість застрахованих складає 24,5 тисяч осіб.

За 2017 рік спеціалістами відділення прийнято та опрацьовано 2441 заяв — розрахунків страхувальників для проведення фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду. За рахунок коштів Фонду профінансовано допомоги на загальну суму 14,3 млн. грн., в т.ч.:

— допомоги по тимчасовій непрацездатності – 9,22 млн. грн.;

— допомоги по вагітності та пологах – 5,0 млн. грн..;

— допомоги на поховання – 107 тис. грн.

Станом на 01.01.2018 року у Шепетівському відділенні на обліку перебувають 349 потерпілих на виробництві та осіб, які мають право на страхову виплату в разі втрати годувальника (у т.ч. 26 громадян, які тимчасово переміщені із зони АТО), а саме: 7 осіб зінвалідністю І групи, 34 особи з інвалідністю ІІ групи, 146 осіб з інвалідністю ІІІ групи та 118 потерпілих на виробництві, яким визначено ступінь втрати працездатності без встановлення групи інвалідності, 44 особи, які мають право на страхову виплату в разі втрати годувальника.

За 2017 рік потерпілим на виробництві відшкодовано 4,39 млн. грн. щомісячних страхових виплат у разі часткової чи повної втрати працездатності, страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, — становлять 804,77 тис. грн. Крім того відповідно до призначення медико-соціальних експертних комісій потерпілих на виробництві забезпечено виплати на спеціальний медичний догляд, постійний сторонній догляд та побутове обслуговування на суму 404,09 тис. грн. Виплаченадопомога по тимчасовій непрацездатності в сумі 204,59 тис. грн., витрати на лікарські засоби та вироби медичного призначення 38,98 тис. грн., забезпечені путівками на санаторно-курортне лікування – 6 осіб на загальну суму 53,38 тис. грн., сплачено за протезно-ортопедичні вироби та технічні засоби реабілітації на суму 117,16 тис. грн., виплати на придбання пального 2,28 тис. грн.

Загалом на статутні напрямки діяльності відділенням в 2017 році витрачено 20,68 млн.грн. Фінансування страхувальників, виплата щомісячних страхових виплат застрахованим особам, які отримали травми на виробництві, забезпечення їх необхідними засобами реабілітації, медичним інвентарем та іншихдопомогпроводилося в терміни, передбачені чинним законодавством.

Одним із головних напрямів роботи Фонду соціального страхування є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці.

За матеріалами Шепетівського відділенняуправління

виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.