Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Реєструємось до «Електронної черги» та оформляємо біометричні документибез черг!

Реєструємось до «Електронної черги» та оформляємо біометричні документибез черг!

Створення зручних та доступних умов для отримання громадянами адміністративних послугє одним із головних завдань Державної міграційної служби України.

Отримати адміністративні послуги по оформленні паспорта громадянина України у формі ID – картки або ж паспорта громадянина України для виїзду за кордон не виходячи з дому громадяни можуть зареєструвавшисьв онлайн чергу.

На сьогодні, сервіс «Електронна черга»є найпопулярнішим серед мешканців області, адже цей сервіс дозволяєобрати зручний час та дату відвідування підрозділів для отримання послуг по оформленні біометричних документів.Для реєстрації в чергу достатньо обрати один із варіантів:

  • сайт ДМС України: dmsu.gov.ua/services/online.html;
  • електронний #QR_код, що розміщений у приміщеннях територіальних підрозділівта у місцях вільного доступу громадян;
  • інтерактивний електронний сервіс #ДМС_БОТ, який доступний у месенджерах Viber та Telegram.

Звертаємо увагу, щовідсутність місць в онлайн-сервісі на сайті не означає відсутності місць взагалі. Сервіс побудовано таким чином, що приблизно третина відвідувачів записується через онлайн-сервіс, третина через термінал у підрозділі та ще третина – це поточна черга «сьогодні на сьогодні».

Нагадуємо, щодо отримати адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України можна в Ізяславському районному секторі, за адресою: вул.Грушевського, 24, контактний телефон: (03852) 4-12-23.

При відвідуванні підрозділу служби просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ України:

 користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами; не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

У разі виникнення питань мешканці області можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Чекаємо на вас!

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.