Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ремонт доріг не стоїть на місці

Ремонт доріг не стоїть на місці

Дорожники ізяславщини працюють, проте погодні умови вносять свої корективи

В районі далі тривають роботи із забезпечення експлуатаційного утримання автодоріг державного та місцевого значення, які проводить колектив філії «Ізяславський райавтодор». Колективом здійснюється реалізація запланованого певного обсягу робіт. На жаль, у заплановане погода вносить свої корективи.

Так, на дорогах державного значення у червні поточного року заплановано провести роботи із аварійної ліквідації пошкоджень та руйнувань основ та покриттів автомобільної дороги Т-18 (км 93+000 – км 108+546) на загальну суму 175,1 тис.грн.

На дорогах місцевого значення передбачається провести ряд робіт. Зокрема буде проведено ремонтне профілювання білощебеневих покриттів без додавання нового матеріалу на окремих відрізках доріг між селами Закриничне-М’якоти, Поліське-Михнів, Нове Гутисько (Білогір’я-Плужне), Залужжя-Покощівка, Чипці-Григорівка, Ізяслав-Тишевичі, Ізяслав-Більчин на загальну суму 127 тис.грн. Також заплановано провести ремонт чорного покриття доріг на окремих відрізках Ізяслав-Нове Село. Чипці-Григорівка, Борисів-Клубівка, Білогородка-Мирне, Ізяслав-Тишевичі, Ізяслав –Тишевичі(через Ріпки) на загальну суму 390 тис.грн. та ямковий ремонт білого покриття доріг ділянок доріг Ізяслав-Тишевичі, Поліське –Михнів на загальну суму 30.0 тис.грн. Окрім того будуть проведені аварійні роботи із ямковим ремонтом чорних та білощебеневих покриттів (ліквідації пошкоджень, руйнувань та деформацій основи дорожнього одягу).

З метою забезпечення утримання доріг будуть проведені роботи із ремонтного профілювання узбіч, відновлення профілю водовідводних канав, видалення порослі та кущів, прибирання старих та повалених дерев вздовж доріг державного та місцевого значення.

Буде продовжено роботу із заміни і встановлення окремих дорожніх знаків.

Всього протягом червня заплановано провести робіт на дорогах державного та місцевого значення на загальну суму 1014,979 тис.грн.

Дорожники Ізяславщини використовують кожну погожу днину для виконання запланованих робіт із забезпечення експлуатаційного утримання автодоріг державного та місцевого значення.

334
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.