Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рекордні показники лісової галузі

Рекордні показники лісової галузі

Праця лісівників є важкою, але завдячуючи роботі державного підприємства «Ізяславське лісове господарство, бюджети різних рівнів отримують доходи, з яких фінансуються програми соціально-економічного розвитку (будуються дороги, лікарні, школи…., наповнюється бюджет), виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, фінансується армія і безпека держави, пенсії та заходи по боротьбі з короновірусом.

Податки для держави – один з основних результатів роботи підприємства. За2021 рік підприємство до бюджетів усіх рівнів сплатило – 75114 тисяч грн., (173,4 % до відповідного періоду минулого року).До державного бюджету сплачено – 39578 тисяч грн., (183,1 % до відповідного періоду минулого року), до місцевого бюджету – 19779 тисяч грн., (151,6 % до відповідного періоду минулого року),єдиного соціального внеску – 15757 тисяч грн., (182,0 % до відповідного періоду минулого року).
Крім сплати податків, Ізяславські лісівники розвивають інфраструктуру району, працюють над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів, при потребі допомагають технікою, матеріалами. За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі, проводиться благоустрій. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в їхніх силах та компетенції.

В цілому по лісовій галузі, за інформацією голови державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця:«У бюджети всіх рівнів сплачено8,9 млрд.грн.податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році.

У цьому році лісівники досягли кращих показників галузі за 30 років:

● Виручка від реалізації продукції склала 22,7 млрд грн. Це на 157% більше, ніж у 2020 році.

●Чистий прибуток підприємств склав 921,5 млн грн. Це на 461% більше, ніж у попередній рік. Крім того, влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%. Це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж. Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна».

● Капітальні інвестиції склали 1181,2 млн грн. Це на 346% більше, ніж у 2020 році.

●Лісгоспи отримали близько 100 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів.

●Крім того, площі лісових пожеж зменшилися у 256 разів. Такі показники вдалося досягти завдяки новітнім космічним системам оповіщення, оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам.

●Коефіцієнт відновлення лісу – 1,1. Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 5 років.

●У 2021 році лісівники висаджено близько 240 млн деревних рослин. У тому числі, у рамках програми Президента «Зелена країна» — 59 млн сіянців. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп»

232
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.