Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Районний захід до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Районний захід до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Районний захід до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

На дворі осінь — пора, коли земля обдаровує нас своїми щедротами, коли необхідно зупинитися, оглянутися назад, аби висловити слова шани і вдячності нашим ветеранам, людям похилого віку. Адже саме 1 жовтня уся світова громадськість відзначає Міжнародний день людей похилого віку, свято, що засвідчує глибоку повагу суспільства до старшого покоління, особливо тих, хто найбільш гостро потребує турботи і підтримки.

Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана, 30 вересня, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. На нього були запрошені ветерани війни та праці, голови ветеранських організацій району та населених пунктів, підприємств та організацій.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, які побувала на заході, відзначили у своїх виступах: «Одним із першочергових завдань районної влади на сьогоднішній день є втілення в життя завдань Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення — пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни, адже саме їм ми завдячуємо своїм життям та мирним небом над головою. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь».

Керівники району, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Білогірського міжрайонного управління пенсійного фонду України в Ізяславському районі, районної організації Товариства Червоного Хреста України, територіального центру, поспілкувались із ветеранами з питань соціального захисту.

У ході заходу його учасники оглянули експозиції в Ізяславському районному історико-краєзнавчому музеї. Аматори сцени Ізяславського районного будинку культури, Ізяславської дитячої школи мистецтв, освітніх закладів міста підготували святкову концертну програму.

Пам'ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.