Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Районний турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Ізяславської ДЮСШ О.М.Кожевнікова

Районний турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Ізяславської ДЮСШ О.М.Кожевнікова

Районний турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Ізяславської ДЮСШ О.М.Кожевнікова

Нещодавно у м.Ізяслав відбувся районний турнір з волейболу, присвячений пам'яті тренера Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи О.М.Кожевнікова серед юнаків 2000 р.н. та молодших. На відкриття турніру був запрошений завідуючий сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, котрий привітав учасників зі святами та побажав їм хорошої гри. У змаганнях, які проходили на базі спортивної школи, взяли участь 4 команди: м.Ізяслав, с.Мислятин, с.Васьківці, м.Славута. Подивитися на кращих гравців району цього виду спорту у своїй віковій категорії зібралась велика кількість вболівальників, які не розчарувалися в учасниках.

Ігри виявилися цікавими, адже проходили по круговій системі. У впертій та напруженій боротьбі за перше місце зійшлися команди м.Ізяслав та с.Васьківці, де у підсумку із рахунком 1:2 по партіях перемогу здобули вихованці с.Васьківці (тренер команди — Кукуріка О.В.), а друге місце здобули вихованці м.Ізяслав (тренер команди Дукач Д.В.). Третє місце посіли юнаки с.Мислятин (тренер команди — Лобачук М.М.).

Добру організацію та проведення змагань забезпечили: головний суддя Дукач Д.В, суддя Голик В.С., суддя Кукуріка О.В. По закінченню змагань дирекція Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи нагородила учасників особистими грамотами та кубком.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
152
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.