Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Районний турнір з баскетболу

Районний турнір з баскетболу

Районний турнір з баскетболу

17 березня в с.Кунів на базі Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний турнір з баскетболу. Організатором турніру виступив сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації. Традиційно вже п'ятий рік поспіль до с.Кунів приїжджають колективи із різних куточків району, цьогоріч завітали гості із міста Ізяслав: школярі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука та збірна команда вчителів фізичної культури.

До учасників змагань із вітальними словами звернулися завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації Віталій Ткачук та директор Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лариса Карчевська. Вони привітали всіх учасників, побажавши усім міцного здоров'я, мирного неба, хорошої гри, вагомих досягнень як у спорті, так і в повсякденному житті. Але все ж таки головним лозунгом змагань є олімпійський принцип: «Перемога – не головне, набагато важливіше – дружні відносини, обмін досвідом та підвищення майстерності».

Далі розпочались змагання. Усі матчі проходили на одному диханні з посмішкою на устах і в дружній атмосфері. Учасники змагань отримали прекрасну можливість зустрітися один з одним як на спортивному майданчику, так і поспілкуватися поза ним. Попри це, боротьба за перемогу була наполегливою та завзятою і ніхто не хотів поступатися.

Команди-призери отримали грамоти від сектору молоді та спорту, а також баскетбольний м'яч, а переможці турніру до наступного року будуть володіти перехідним кубком!

Гравці усіх команд-учасниць висловили вдячність організаторам за теплий прийом, прекрасний зал, грамотне і безкомпромісне суддівство. Час змагань пролетів швидко, щільний графік ігор, спілкування старих друзів, роздуми про плани та перспективи… Як завжди розлучалися із сумом і теплими словами побажання добра і здоров'я.

ФОТО

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.