Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Казка навколо нас: відбувся районний молодіжний фестиваль

Казка навколо нас: відбувся районний молодіжний фестиваль

Кожна людина, дитина має якісь уподобання, про щось мріє, до чогось прагне, хоче проявити себе в якійсь справі, яка їй дуже подобається. Це і є захоплення людини. Водночас часто виникає запитання, коли ж вони з'являються ці захоплення і як їх реалізувати, як захистити себе та своє життя при цьому?

Свої захоплення діти часто прагнуть втілити в грі та казці. Можна побачити, як вони граються у школу, лікарню, продавців, водіїв тощо. У народі кажуть: «У що ти граєшся, тим ти і будеш». Тобто наші захоплення, що з'явилися в дитинстві, можуть стати справою всього життя, навіть, перерости у професію.

Людина на землі не може просто існувати, бути пустоцвітом. А навпаки – вона повинна мріяти, робити так, щоб її бажання здійснювалися. Бо той, хто прагне до своєї мети, той її і досягає. І саме тут досить часто ми потребуємо захисту.

Про це та багато іншого говорилося через казку та дитячу творчість під час районного молодіжного фестивалю «Мовою казки про світ моїх прав та захоплень», який було проведено 11 грудня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» у рамках ТИЖНЯ ПРАВА. Організатором фестивалю виступив відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації при підтримці закладів загальної середньої освіти району.

Ведуча заходу – методист будинку творчості Лариса Хмиз – наголосила: «в Загальній декларації прав дитини записано — Дитина має право на відпочинок і дозвілля, право брати участь в іграх та вільно брати участь у культурному житті та займатися мистецтвом». І саме за задумом організаторів було вирішено мовою казки поговорити про свої права та про свої мрії і захоплення. Про те — Як досягнути обраної мети? Про те — Як захистити себе та не порушити права оточуючих?

До участі в заході зголосилися творчі колективи: Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст., Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., Клубівського ліцею імені Олега Довгого.

Кожна казкова історія була сповнена чудового професіоналізму виконання, гідної режисури та ВЕЛИКОГО змісту.

За рішенням журі фестивалю команди-учасниці здобули наступні відзнаки у таких номінаціях:

  • «НАЙКРАЩІ КОСТЮМИ» — Ліщанська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ» — Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • «НАЙКРАЩЕ МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ» — Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • «НАЙКРАЩА РЕЖИСУРА» — Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія»,
  • «НАЙКРАШЕ ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ» — Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
  • «КРЕАТИВНА КАЗКА/ІСТОРІЯ» — М'якотівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • «НАЙКРАЩЕ РОЗКРИТТЯ ТЕМИ» — Клубівський ліцей імені Олега Довгого,

про що кожен колектив проєкту отримав відповідний Диплом відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та пам'ятний подарунок.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.