Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рай розвився, син Божий народився

Рай розвився, син Божий народився

Напередодні Нового Року з ініціативи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулась обласна виставка декоративно-прикладного мистецтва «Рай розвився, син Божий народився» серед учнів та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти. У зв’язку з пандемією СOVID-19 та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України щодо впровадження протиепідемічних заходів виставка проходила у відеоформаті. Кожному навчальному закладу потрібно було підготувати відеороботи виробів в одній із 3-х номінацій: вертепи (скриньки, шопки); витинанки (вириванки); атрибутика (маски, різдвяні дідухи, прикраси, іграшки та інше).

Плужненський професійний аграрний ліцей є великим поціновувачем народних звичаїв і традицій рідного краю та любителем декоративно-прикладного мистецтва. І саме тому у переддень новорічних та різдвяних свят з великим завзяттям учні та працівники ліцею власноруч створювали різдвяну казку, новорічні прикраси у номінації «Атрибутика»для конкурсу «Рай розвився, син Божий народився». Класні керівники спільно із майстрами в/н організували роботу в групах щодо виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва. Ними було виготовлено різдвяні вінки, декоративні ялиночки, різдвяні шкарпетки, а святкову ялинку прикрасили декорованими натуральними шишками.

У справжню різдвяну казку, наповнену сімейним затишком та теплом, занурились учніпід час виготовлення виставкових експонатів.Найкращі учнівські роботи були представлені на виставці-конкурсі під керівництвом майстрів виробничого навчання: Шварц Л.В., Шавловської І.Ю, Дегодюк В.І.; психолога ліцею Гончарук Г.М., провідного бібліотекаря Кондратюк В.С. викладача – Борисевич С.В. .

Дякуємо усім учням та працівникам Плужненського ПАЛ хто долучився до виготовлення виставкових експонатів і вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвяними святами!

Микитюк М.В., заступник директора з НВР 

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.