Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Раціональне та ефективне використання бюджетних коштів

Раціональне та ефективне використання бюджетних коштів

Раціональне та ефективне використання бюджетних коштів

Такою була голова тема наради, яку провів сьогодні, 24 березня, голова райдержадміністрації Борис Яцков із розпорядниками бюджетних коштів.

Також до участі в заході були запрошені голова районної ради Сергій Шлегель та міський голова Валентина Корнійчук.

На початку засідання Борис Олександрович урочисто привітав Валентину Іванівну з нагоди дня її народження та висловив щирі привітання й побажання.

Переходячи до офіційної частини, очільник райдержадміністрації зауважив, що питання ефективності використання бюджетних коштів є пріоритетним завданням органів виконавчої влади, відповідно є необхідність посилити контроль та співпрацю у даному напрямку. А також посадовець наголосив, що питання якості, ефективності використання ресурсів, темпів виконання робіт – сьогодні одне із найважливіших завдань».

У ході засідання кожен із присутніх розпорядників бюджетних коштів коротко охарактеризував нагальні проблемні питання по галузі, на які слід першочергово спрямувати кошти.

Значна увага приділялась питанням реалізації районної програми «Питна вода», придбання медичного обладнання та вакцини від сказу, завершення ремонту районного будинку культури, а також освітній галузі.

Підводячи підсумки, Борис Олександрович наголосив на необхідності посилення контролюза дотриманням графіків виконання робіт та освоєння бюджетних коштів, а також розпорядниками цих коштів забезпечити дотримання усіх відповідних процедур, передбачених чинним законодавством при використанні фінансового ресурсу.

За результатами наради визначено основні напрямки роботи та завдання розпорядників бюджетних коштів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

66
RSS
Гость
18:29
дааа!!! було видно раціональне та ефективне використання коштів коли біля ,, Смаку" в сніг клали тротуарну плитку. Сніг розтанув і з ним вкладені кошти, на тротуарі плитка сікось- накось з ямами
Гость
13:57
ехфехтифно спистили кошти.
Гость
22:13
Засідання деребану бабла
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.