Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ракетні удари росіян завдали збитків довкіллю Хмельниччини

Ракетні удари росіян завдали збитків довкіллю Хмельниччини

Шкоду від згорання нафтопродуктів екологи вже оцінили у понад шість мільйонів гривень.

На території України окупанти продовжують чинити воєнні злочини проти довкілля. Від початку масштабної війни вони б’ють ракетами, літаками й артилерією по промислових об’єктах і нафтобазах, підпалюють ліси. Подібної шкоди вже зазнала й Хмельниччина. Її розмір почали розраховувати співробітники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За інформацією пресслужби екоінспекції, за час масштабної війни ворог кілька разів вдарив з повітря по Хмельницькій області. Це спричинило загоряння резервуарів пального. Зокрема, йдеться про влучання російських ракет в один з об’єктів тактичної авіації. В межах цього кримінального провадження фахівці Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області вже розрахували завдані довкіллю збитки.

«Загальний обсяг згорілих нафтопродуктів склав 683 тонн. Таким чином завдана довкіллю шкода сягнула 6 мільйонів 22 тисячі 417 гривень», — зазначили в екоінспекції.

Нагадаємо, російські окупанти періодично обстрілюють Хмельниччину з перших днів масштабної війни. Так, 24 лютого ворог вдарив по військовому аеродромі у Старокостянтинові. Він ставав ціллю окупантів і у наступні дні війни. Наприклад, 6 березня. Також російські ракети били по об’єктах критичної інфраструктури. Зокрема, 29 березня у Хмельницькому, 3 квітня і 28 квітня — у Шепетівському районі.

На щастя, багато ворожих атак виявилися невдалими завдяки українській протиповітряній обороні. Наприклад, 25 травня дві крилаті ракети над Хмельниччиною знищили винищувачі Збройних Сил України.

Сайт "Є"

321
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.