Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Питання забезпечення діяльності роботи районної лікарні на контролі у влади

Питання  забезпечення  діяльності роботи районної лікарні на контролі у влади

У зв'язку із запровадженням з 1 квітня 2020 року реалізації програми медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги та доручення до неї комунальних закладів охорони здоров'я, в державному бюджеті України на 2020 рік надання медичної субвенції передбачено лише на 1 квартал 2020 року.

Згідно статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» питання організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення закладів охорони здоров'я, які належать територіальним громадам, віднесено до повноважень відповідних рад.

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу місцеві ради при затвердженні відповідних бюджетів враховують у першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов праці та розміру мінімальної заробітної плати. Таким чином питання фінансового забезпечення закладів охорони здоров'я вирішується відповідними місцевими органами влади.

У зв'язку з цим перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель, заступник голови районної ради Михайло Борисюк провели робочу зустріч із головним лікарем Ізяславської центральної районної лікарні Олександром Агапієм, у ході якої було розглянуто питання діяльності медичного закладу та забезпеченням надання якісних медичних послуг населенню Ізяславського району.

Сектор громадського апарату Ізяславської райдержадміністрації

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.