Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Питання виплати заробітної плати та зайнятості населення на контролі влади району

​Питання виплати заробітної плати та зайнятості населення на контролі влади району

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної платиі зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У ході засідання було розглянуто заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати.

З метою запобігання поширенню проявів нелегальної зайнятості, «детінізації» доходів та з метою формування соціально відповідального бізнесу проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності виконання вимог трудового законодавства та щодо переваг офіційної зайнятості. З початку 2020 року шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності 64 суб’єктівпідприємницької діяльності, проведено роз’яснювальну роботу пронеприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудовихвідносин.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області середньооблікова чисельність найманих працівників в Ізяславському районі станом на 01 вересня 2020 року становила 9083 особи. Із загальної кількості платників, що здійснювали нарахування заробітної плати найманим працівникам,94 роботодавці нараховували заробітну плату нижче мінімального розміру.

Основними причинами низького рівня заробітної плати на вищезазначених підприємствах є: робота у режимі неповного робочого часу, надання відпусток без збереження заробітної плати згідно ст. 84 Кодексу законів про працю України, інші причини: сумісництво, перехідна відпустка, лікарняні, прийняті, звільнені тощо.

На засіданні комісії також було заслухано п’ять суб’єктів господарювання району. Інформації доповідачів та виступаючих з питань порядку денного було взято до відома.

Суб'єктам господарювання, які заслухані на засіданні робочої групи, було рекомендовано впорядкувати трудові відносини з найманими працівниками, забезпечити зростання заробітної плати.

Управління соціального захисту населення РДА

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.