Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Питання розвитку територій на контролі у влади», - Павло Ковальчук

«Питання розвитку територій на контролі у влади», - Павло Ковальчук

13 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук провів робочу нараду за участі завідувачки сектором житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тамари Камінської, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира Ткачука, Радошівського і Лютарського сільських голів, представника громадськості села Сохуженці Тернавської сільської ради Б. Грищука щодо розвитку сільських територій, водопостачання, ремонту доріг та належного виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень.

Підняті в ході наради питання, зауваження та пропозиції зводяться до прийняття негайних рішень та дій з боку усіх сторін.

Протягом дня члени робочої групи провели обстеження окремих ділянок доріг, які потребують негайного ремонту на дорогах Корець-Славута-Антоніни та Камянка-Шепетівка

Першим заступником голови районної державної адміністрації Павлом Ковальчуком було дано відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації, підготовлено листи до Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та Облавтодору щодо проведення термінового ремонту окремих ділянок вказаних доріг та запропоновано сільським радам взяти участь у співпраці та співфінансуванні.

Питання, підняті під час робочої зустрічі, перебувають на особистому контролі першого заступника голови райдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.