Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Питання ремонту доріг району – у постійному полі зору влади

Питання ремонту доріг району – у постійному полі зору влади

8 жовтня голова  районної державної адміністрації Іван Федорчук провів робочу нараду із директором філії «Ізяславський райавтодор» ДП «Хмельницький автодор» Михайлом Кобріним, інженером відділу якості, контролю з ремонту, експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» Михайлом Іщуком за участі заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука та завідувача сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Сергія Франкова.

У ході зібрання проведено аналіз  виконання робіт за вересень та обговорювалися плани виконання ремонтних робіт на автодорогах державного та місцевого значення району на жовтень поточного року.

Сергій Франков доповів, що роботи які планувались на вересень по дорогах місцевого значення виконано (із запланованих по експлуатаційному утриманню на суму 585,322тис.грн. всі освоєні), по дорогах державного значення із запланованих 199,0 тис.грн. виконано робіт на суму 475,0тис.грн., зокрема було заплановано укладання 53 тонн асфальтобетону – фактичновиконано102 тонни.

На жовтень заплановано виконання робіт на загальну суму 1026,918 тис.грн., з них на дороги державного значення — 266,0 тис.грн та 760,918 тис.грн. – дороги місцевого значення.

По дорогах державного значення:

ямковий ремонт доріг Т-18-04 Корець-Славута-Антоніни (відрізок Ізяслав-Топори-Сахновецьке перехрестя) та Т-23-13 Кам’янка-Шепетівка (Плужне-М’якоти).

По дорогах місцевого значення:

ямковий ремонт чорного покриття доріг Ізяслав-Тишевичі, (Ізяслав-Тишевичі) -Т18-04 через Ріпки;

ямковий ремонт білощебеневого покриття дорігКлубівка-Підлісці, Білогородка-Поляхова.

Ремонтне профілювання білощебеневих покриттів доріг:

з додаванням нового матеріалу — Залужжя-Покущівка,Ізяслав-Нове Село(окремими ділянками), Ізяслав-Більчин;

без додавання нового матеріалу–Поліське-Михнів, Ізяслав-Білотин;

Облаштування місця зупинки шкільного автобуса біля Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Уході наради дорожники зазначили, що погодні умови можуть внести свої корективи у темпи та обсяги проведення ремонтних робіт.

Сектор РДА

163
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.