Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Питання ремонту доріг району – у постійному полі зору влади»

«Питання ремонту доріг району – у постійному полі зору влади»

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков: «Питання ремонту доріг району – у постійному полі зору влади»

Питання забезпечення утримання в належному стані та ремонту доріг є надзвичайно актуальним та важливим і вимагає постійного контролю. Усі ці питання стоять на постійному контролі у керівництва району.

9 січня 2018 року під головуванням керівника районної державної адміністрації Бориса Яцкова, за участю голови районної ради Сергія Шлегеля, першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука, Плужненського сільського голови Віктора Максимчука, Дертківського сільського голови Сергія Шостака, депутатів районної ради, які проживають на території Плужненської, Дертківської, Кунівської сільських рад, відбулася робоча нарада по питанню утримання та ремонту відрізку ділянки дороги в селі Плужне.

Звертаючись до присутніх, Борис Яцков наголосив, що на сьогодні стан покриття автомобільних доріг району є вкрай незадовільним. Вони вражені ямковістю та іншими деформаціями (колійність, сітка тріщин тощо) та потребують негайного ремонту. Як зазначив, Борис Олександрович, причина утворення таких пошкоджень – перевантажені «фури», які часто нехтують встановленими правилами перевезення вантажу та тривалий час експлуатації самих доріг. Особливе занепокоєння викликає стан покриття доріг в селі Плужне (відрізок при в'їзді в село зі сторони Ізяслава), яке може привести до аварій, акцентувавочільник райдержадміністрації. Також він наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні.

Так як це ділянка дороги державного значення, то вирішення питання проведення зазначених ремонтних робіт головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим пропонується здійснити шляхом кооперування коштів ряду сільських рад, районного бюджету, коштів окремих суб'єктів господарювання району із коштами Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. «Завдяки дольовій участібюджетів різних рівнів ми вирішимо питання проведення ремонту в короткі терміни. Досвід такої співпраці в районі напрацьовано ще у 2016 році»», — наголосив Борис Олександрович.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Борис Яцков, наголосив, що потрібно спільними зусиллями з сільськими головами, сільгосптоваровиробниками району, напрацювати районний план заходів спрямованих на забезпечення та врегулювання проблемних питань, пов'язаних з утриманням в належному стані та проведенням ремонтних робіт на автомобільних шляхах району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.