Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пухнасті і самотні

Пухнасті і самотні

Чи бачили Ви колись на вулиці собачку, яка шукає своїх господарів? Чи просто сидить, завмерши на зупинці громадського транспорту, і заглядає в обличчя кожного? Такі пухнасті друзі чекають на свою нову сім’ю.

На території КП «Комуненерго» знаходиться пункт стерилізації безпритульних тварин. Після операції тварин змушені повертати на вулиці міста. Але чи будуть ці собаки і далі безпритульними — залежить від нас. Адже після стерилізації ви можете забрати тваринку у новий дім.

Не тільки зима і холод – найкращий час, щоб взяти додому пухнастика, адже безпритульні тварини чекають на порятунок у будь-який час, адже ця допомога їм неабияк потрібна. Милосердя — це насамперед та людська якість, яка необхідна всім нам, і якої зараз дуже не вистачає, тож давайте проявимо його до наших пухнастих друзів. Після довготривалого життя на вулицях вони заслуговують на власну домівку. Знедолені та недолюблені тваринки потребують вашої допомоги.

Собачки саме в цю мить чекають на чиїсь добрі руки. Поділіться своїм теплом: подаруйте безпритульній тварині дім, відкрийте свої серця для нових членів сім'ї.

Аліна Ріжко

367
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.