Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Птахи завжди потребують нашої допомоги!

​Птахи завжди потребують нашої допомоги!

Птахи є невід'ємною частиною природи, її окрасою. Не можна уявити собі ліс, парк, сад беззвучним, без співу дроздів, синиць, зябликів, поле – без співу жайворонків, луку – без красеня білого лелеки, небо – без стрімких ластівок.

Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину.

Щорічно, у НПП «Мале Полісся» проходить природоохоронна акція «Допоможемо птахам взимку».

Не дивлячись на те, що цьогорічна зима аномально тепла, птахи все ж таки потребують нашої допомоги. Так працівники Парку завітали до Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. При зустрічі дітям проведено бесіду про раціон зимуючих пернатих, особливості догляду за годівницями та вимоги до їх виготовлення. По закінченню зустрічі членами шкільного лісництва було проведено майстер-клас по виготовленню годівничок, котрі розвісили на території школи й наповнили їх пташиною їжею.

Національний природний парк «Мале Полісся» вдячний за теплу зустріч й активну співпрацю вихованцям і адміністрації Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.