Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Призов на Хмельниччині: коли юнаків розпочнуть набирати в армію

Призов на Хмельниччині: коли юнаків розпочнуть набирати в армію

Відбуватиметься кампанія з дотриманням карантинних норм.

Ще минулого тижня президент України Володимир Зеленський підписав указ про старт призову в Україні. Відповідний документ розміщений на офіційному сайті глави держави.

«Визначити на 2021 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень – червень і жовтень – грудень. Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, у квітні – червні 2021 року та у жовтні – грудні 2021 року»,- йдеться в указі.

Таким чином весняна позовна кампанія стартує з 1 квітня. Як розповідають у Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (раніше Хмельницький обласний військовий комісаріат), поки невідомо скільки юнаків покличуть до війська уже за кілька тижнів на Хмельниччині.

«Зараз територіальні центри комплектування та соціальної підтримки збирають дані про юнаків призовного віку та формують списки, — розповідає Ангеліна Оліферук, начальник пресслужби Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. — До кінця місяця чекаємо план призову, поки його не має жодна з областей. Але попередньо, ця цифра буде меншою, ніж минулого року, оскільки хлопці надають перевагу іти на контракту службу, ніж на строкову. Хочу наголосити, що призовників в зону ООС направляти не будуть, як це було і раніше. Під час проведення кампанії працюватимемо над тим, аби недопустити поширення коронавірусної інфекції».

Керівниця пресслужби додає, що до війська призиватимуть юнаків віком від 18 до 27, які проходять прописну кампанію і мають задовільний стан здоров'я. Для осіб із вищою освітою строк служби становить – 1 рік, а без вищої – 1,5 років. У зв’язку із поширенням COVID-19, торік усім призовникам проводили тестування на наявність хвороби. Як це відбуватиметься у 2021 році поки не відомо: територіальні центри очікують роз'яснення від керівництва.

Сайт "Є"

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.