Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прийти вчасно – допомогти негайно

Прийти вчасно – допомогти негайно

6 листопада – День працівника соціальної сфери

Прийти вчасно – допомогти негайно

«Проти віку – нема ліків», — кажуть у народі. А хвороби та самотність чи не найбільше дошкуляють людині на схилі літ. Тому чисельність громадян, котрі потребують соціальної опіки, на європейському континенті, в т. ч. і в Україні, невпинно зростає.
Прийти вчасно – допомогти негайно — основне гасло, під яким працює колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), основною метою діяльності якого є здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
Колектив територіального центру працює за покликом серця і несе добро та милосердя в кожну домівку. На даний час послугами територіального центру користується понад 1084 громадянина похилого віку та інвалідів, що отримують різноманітні соціальні послуги:
— придбання і доставка продуктових, промислових товарів та медикаментів;
— прибирання приміщення;
— доставка дров та води в дім;
— оплата комунальних послуг;
— надання допомоги в оформленні документів;
— допомога при пранні та інші послуги, які необхідні для підтримання життєдіяльності громадян, що опинились в складних життєвих обставинах.
Старість потребує уваги, терпимості, великодушності, співчуття, тому в територіальному центрі працюють люди з щирою душею та відкритим серцем. Серед кращих слід відзначити соціальних робітників Ткачук О.А., Гук В.В., Бобрик В.М., Мороз Р.Ф., Лисай Н.Д., Ящук О.М., Подлипну В.О., Гончаренко Н.С., Чайку Л.С., Могирчук А.І. та багато інших.
04.11.2016 р.

За матеріалами територіального центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.