Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​«Приймаю виклик»

​«Приймаю виклик»

З метою сприяння успішній особистісній та професійній самореалізації, формування ефективної стратегії поведінки на ринку праці, підвищення мотивації до легальної зайнятості в Ізяславській районній філії 12 вересня спільно з тренером ФОП Яцишеним В.В. проведено тренінг для молоді «Приймаю виклик».

Тренінгове заняття розпочалось зі знайомства учасників, яке налаштувало їх на дружню атмосферу та активну участь у обговоренні питань. Під час заходу було проведено ряд вправ, учасники обговорили складові активного пошуку роботи, проаналізували усі свої ресурси, а саме: вміння, навички, захоплення, а також навчились правильно ставити мету та досягати її. Тренер налаштував присутніх на те, щоб не втрачати віру у власні сили, не зупинятись на досягнутому, працювати над собою — і це буде першим кроком до власного успіху. Адже саме для молоді притаманна мобільність, готовність до зміни місця роботи, сфери діяльності, тому, молодь завжди активний «гравець» на ринку праці.

Участь у тренінгу дозволила молодим людям краще пізнати себе, визначитись з життєвими цілями, розвинути в собі успішну людину.

За матеріалами районної філії Хмельницького

обласного центру зайнятості

144
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.