Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Привітати ветерана війни з днем народження – гарна традиція на Ізяславщині

Привітати ветерана війни з днем народження – гарна традиція на Ізяславщині

Привітати ветерана війни з днем народження – гарна традиція на Ізяславщині

Із кожним роком все більше спливає часу від дня здобутої перемоги над нацистськими загарбниками під час Другої світової війни. Із кожним відірваним листочком календаря, свідків та учасників тієї страшної та у той же час величної події, стає все менше. На жаль, зовсім мало залишилось людей, що можуть розповісти, якою ціною здобувалась ця довгоочікувана Перемога.

Чим більше час віддаляє нас від подій Другої світової війни, тим ціннішими стають хвилини зустрічей із ветеранами.

21 липня ветерану війни, учаснику визволення України та країн Європи від нацистських загарбників Гусарову Віктору Миколайовичу виповнився 91 рік.

У цей день до оселі іменинника завітали заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова Ізяславської районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй та начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад району районної ради Ірина Літвінчук.

Справжня повага та гордість переповнювали гостей, бо перед ними людина, яка заслужила до себе неабияку повагу та всебічну пошану не лише через свій солідний вік. Саме на плечах таких людей, як Віктор Гусаров, лежала відповідальність за майбутнє нашої держави, саме такі солдати, як він, зуміли героїчно захистили нашу Батьківщину, розгромивши фашизм.

Віктор Миколайович – це людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом. Цьому свідчить військове звання – полковник та три десятки медалей і нагород.

Хоч чимало випробувань, болю і втрат випало на долю іменинника, проте йому вдалось це пережити, зберігши гідність, віру та любов, які він проніс через все своє життя. Всі покоління, до яких торкнулась ця наймасштабніша війна, ніколи не забудуть, чого була варта для всього людства перемога у ній.

На адресу іменинника прозвучало від гостей багато теплих і зворушливих привітань, а також вручено подарунок. Вітаючи із 91-річчям людину, яка крок за кроком, разом з мільйонами побратимів під час Другої світової війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу, візитери висловили вдячність: «Для нас честь стояти сьогодні поруч із Вами. Пишаємось тим, що на Ізяславщині живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали, Ви завжди будите живим прикладом взірцевого виконання військового обов'язку для молодого покоління, своїм патріотизмом та відданістю рідній стороні назавжди залишитесь в людській пам'яті, яку нащадки нестимуть в своїх серцях». І на завершення побажали імениннику відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

Після привітань із днем народження, Володимир Борисович, Лідія Михайлівна та Ірина Василівна поспілкувалися із фронтовиком та його донькою. Віктор Гусаровскромно поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки та тернистий бойовий шлях.

По завершенню зустрічі Віктор Миколайович подякував шановним гостям за теплі й щирі привітання, а також побажав мирного неба над Батьківщиною.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.