Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Привітали учасників АТО та членів їх сімей із прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння

Привітали учасників АТО та членів їх сімей із прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння

На Ізяславщині привітали учасників АТО та членів їх сімей із прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння

За ініціативи районної громадської організації учасників АТО (керівник Володимир Павлюк) 6 квітня у залі засідань районної державної адміністрації привітали учасників антитерористичної операції, які проживають на території району, та членів їх родин із прийдешнім святом Великодня. Щирі словавітань з нагоди прийдешнього свято Світлого Христового Воскресіння прозвучали від голови районної громадської організації учасників АТО Володимира Павлюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука, голови районної ради Сергія Шлегеля, Ізяславського районного військового комісара Сергія Царука. Посадовці висловили щирі слова подяки за збережений мир та незалежність України, побажали учасникам АТО та їх родинам всіляких життєвих гараздів. Із пастирським словом до присутніх на зібранні звернулись благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви о.Едуард Пюро.

Про окремі питання соціального захисту учасників антитерористичної операціїприсутніх проінформували заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олег Ткаченко.

Також на заході прозвучали слова подяки владі та волонтерам району за підтримку та надану посильну допомогу від учасника АТО Павла Гарного та матері військовика Збройних Сил України Валентини Заїки.

Від імені громадської організації за сприяння благодійників кожному присутньому на зібранні учаснику АТО та рідних загиблих в ході АТО уродженців Ізяславщини було вручено Великодню паску.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.