Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Привітали учасників Антитерористичної операції на сході України із Великоднем

Привітали учасників Антитерористичної операції на сході України із Великоднем

29 квітня, напередодні свята Воскресіння Христового, за ініціативи голови районної громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції» Володимира Павлюка відбулась зустріч керівництва Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної та міської рад із учасниками АТО Ізяславського району та членами їх родин.

Вітаючи учасників зустрічі, голова районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков зазначив, що вся держава у невідплатному боргу перед воїнами Збройних Сил України, які відстоюють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Борис Олександрович побажав воїнам, їх дружинам, матерям, дітям міцного здоров'я, родинної злагоди та всього найкращого в житті.

«Дуже приємно мені стояти тут з вами і бути впевненим, що у нас є такі справжні Герої України. Дуже приємно, що є люди, які стали на захист нашої Вітчизни у війні, яку нам нав'язав колишній братній народ», — зазначив Б.Яцков.

Також керівник району запевнив усіх присутніх, що у разі необхідності вони можуть звертатися до нього особисто і він всебічно намагатиметься їм допомогти.

За пропозицією Бориса Яцкова всі присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув на сході України.

Голова районної громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції» Володимир Павлюк у своєму виступі розповів про проведену організацією роботу. Зокрема Володимир Андрійович наголосив, що досягнути успіхів вдалося завдяки злагодженій співпраці з районною державною адміністрацією, районною радою, Ізяславською міською радою, сільськими радами району, з активом району. «Шановні мої браття, шановні діти, шановні чоловіки, низько кланяюся вам за те, що ви пережили, за те, що ви вистояли, за те, що ви не побоялися, знаючи, що за вашими плечима залишилися діти, матері, онуки. Вам щира подяка, вам щира любов, вам щира шана», — зауважив Володимир Павлюк.

Також присутніх привітали голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та інші.

Від колективу ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» та керівника підприємства Олени Данієвої учасникам зустрічі було вручено великодні паски.


В.Кучерук

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.