Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Привітали працівників житлово-комунального господарства зі святом

​Привітали працівників житлово-комунального господарства зі святом

13 березня заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук привітали працівників комунальних підприємств міста з професійним святом – Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

У зв'язку з карантинними заходами цьогоріч в районі відмовились від проведення великих святкових заходів. Керівники району та міста привітали працівників галузі у трудових колективах. У своїх вітаннях Павло Ковальчук та Валентина Корнійчук відзначили вагомий внесок комунальників у розвиток і благоустрій міста та вручили кращим працівникам галузі відзнаки районної державної адміністрації, районної ради та Ізяславської міської ради.

«Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність міста Ізяслав, надаєте різноманітні послуги нашим краянам, створюєте необхідні умови для стабільної роботи підприємств. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи – основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою. Бажаємо вам та вашим сім'ям міцного здоров'я, родинного благополуччя, добробуту, святкового настрою та нових здобутків у праці на благо рідної Ізяславщини», — наголосив Павло Ковальчук, вітаючи працівників галузі.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності,

цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.