Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Привітали працівників дошкільних закладів освіти із професійним святом

Привітали працівників дошкільних закладів освіти із професійним святом

Привітали працівників дошкільних закладів освіти із професійним святом

27 вересня в Україні відзначається професійне свято – Всеукраїнський день дошкільника всіх тих, хто працює в дошкільній галузі. З нагоди цієї події 23 вересня в Ізяславському районному Будинку творчості дітей та юнацтвапройшливідповідні урочистості.

Вихователів, помічників вихователів, музкерівників, всіх працівників дошкільної освіти привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Лариса Сологуб, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко.

У своїх вітаннях гості зазначили, що відзначення цього свята на державному рівні покликане дляпідняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об'єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України.

На даний час в нашому районі нараховується 36 дошкільних закладів: 19 самостійних дошкільних навчальних закладів та17 навчально-виховних комплексів «Школа – дошкільний заклад», у котрих працює 231 працівник, з яких 123 педагогічних.

У них здобувають дошкільну освіту 1315 дітей віком від 1 до 6 років. З них – понад 300 дошкільнят 5-тирічного віку проходять підготовку до навчання у загальноосвітній школі, що становить на сьогодні100%.

Керівниками територіальних громад районуробляться певні кроки щодо покращення матеріальної базидошкільних закладів, що позитивно впливає на якість дошкільної освіти.

День довкілля — це ще одна нагода сказати добрі, гарні слована адресу вихователів, помічників вихователів, музкерівників, всіх працівників дошкільної освіти, які віддають свою любов і серце малюкам. Саме вони розвивають у вихованцях дошкільних закладів найкращіриси, виховуєте й навчаєте життєвої мудрості. Професіяпрацівника дошкільного закладу – високе покликання, що заслуговує на глибоку повагу. Від професіоналізму, терпіння і мудростікожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і наша надія.

Групі працівників дошкільних закладів вручено грамоти районної державної адміністрації, районної ради, міської ради, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Святковими привітаннями для працівників дошкільних установ та ветеранів галузістали виступи вихованцівдошкільних, загальноосвітніх закладів міста та районного будинку творчості дітей та юнацтва.

За матеріалами відділу освіти, молоді та

спорту районної державної адміністрації

144
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.