Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пришкільні табори Ізяслава – ДЕНЬ ДРУГИЙ - велопробіг

Пришкільні табори Ізяслава – ДЕНЬ ДРУГИЙ - велопробіг

Пришкільні табори Ізяслава – ДЕНЬ ДРУГИЙ — велопробіг

30 травня організаторами літнього відпочинку в таборах із денним перебуванням дітей, що діють на базі окремих закладів середньої освіти міста Ізяслав, у другий день роботи таборів було проведено велопробіг вулицями рідного міста.

Перед початком заїзду його учасників привітав завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук. Він привітав всіх із початком літніх канікул і проінструктував усіх із правил безпеки під час велопробігу. Діти, що перебувають на відпочинковій зміні у таборах із денним перебуванням Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.Онищука, гімназія», Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, у супроводі автомобіля поліції, вирушили у загальноміський велопробіг вулицями міста за маршрутом «центр міста Ізяслав – зона відпочинку по вулиці Військовій» вулицями Шевченка – Вокзальна – Кушнірука – Військова. Біля Ізяславського НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука до колони юних велосипедистів приєдналися вихованці табору «Світанок», що діє на базі цього навчального закладу. І далі вихованці всіх трьох міських таборів рушили далі до зони відпочинку, що розташована в районі вулиці Військова.

Для тих, хто був без велосипедів, організовано перевезення автобусами до зони відпочинку.

У зоні відпочинку педагогами-вихователями було проведено цікаву та змістовну конкурсно-ігрову програму. Особливе захоплення у юних відпочивальників викликала можливість посмажити на вогні ковбаски та сало. Під час користування відкритим вогнем з дітьми було проведено профілактичну бесіду із правил пожежної безпеки у природних екосистемах.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.