Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пришкільні табори – ДЕНЬ ДВАНАДЦЯТИЙ. Через подорожі відкрий для себе світ

Пришкільні табори – ДЕНЬ ДВАНАДЦЯТИЙ.  Через подорожі відкрий для себе світ

В ході роботи таборів із денним перебуванням дітей, що діють на тазі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука та Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія», їх юні вихованці здійснили ряд подорожей.

Особливо цікавою та пізнавальною була поїздка до Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

В ході подорожі діти оглянули створені працівниками центру виставкові зали з акваріумістики та орнітології. Познайомились із мешканцями куточку живої природи закладу та зовнішнього вольєру де утримуються декоративні птахи.

Також гості центру оглянули музеї, які створені та діють на його базі: музей народних ремесел; музей кімнатних рослин; етнографічний музей.

На території закладу створено дендрологічний парк «Шепетівський», де розміщується 5 видів Червонокнижних рослин та колекції хвойних та декоративних дерев та кущів (близько 100 видів).
Особливе захоплення в учасників поїздки викликало спілкування і членами молодіжної громадської кінологічної організації «Фенікс» та їх чотирилапими вихованцями. Члени організації спільно із вихованцями центру беруть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних кінологічних виставках та змаганнях.

Також бажаючі отримали змогу набути нові навички в ході проведення майстер-класів із лозоплетіння, писанкарства, роботи з природними матеріалами.

ФОТОПОДОРОЖ Ізяславська ЗОШ І-ІІІ № 1
ФОТОПОДОРОЖ Ізяславський НВК № 5


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.