Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прямі дотації для фермерів в 2018 році: як отримати?

Прямі дотації для фермерів в 2018 році: як отримати?

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 року № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Фермери отримали два нових види прямих бюджетних дотацій.

Скористатись фінансовою підтримкою за цими напрямами можна один раз протягом бюджетного року.

Останній день подачі заявки для отримання прямих дотацій 08 грудня поточного року.

Для фермерських господарств (крім новостворених)

Бюджетна субсидія виділяється на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства)

Фермерське господарство може отримати таку виплату в обсягу не більше 30 000 грн.

Для новостворених фермерських господарств

Новоствореним фермерським підприємствам, які зареєстровані з 1 січня 2016 року виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

Як отримати субсидію?

До 08 грудня відповідного року, фермерські господарства (у тому числі новостворені) повинні подати у регіональне відділення Укрдержфонду заявку та до неї підтверджувальні документи:

— копію статуту ФГ (для юридичної особи) або копію договору (декларації — у разі одноосібного ведення) про створення сімейного ФГ;

— відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

— копія фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 000 000 гривень.

— згода заявника щодо надання про нього до Мінагрополітики інформації, що становить банківську таємницю або містить персональні дані.

— підтверджуючі документи про те, що:

не порушено справу про банкрутство;

не перебуває на стадії ліквідації

не визнано банкрутом

— довідка ДФС щодо відсутності простроченої більше ніж на шість місяців заборгованості перед:

державними та місцевими бюджетами;

Пенсійним фондом України

фондами загальнообов'язкового державного соціально страхування

Регіональне відділення Укрдержфонду на підставі отриманих документів формують реєстри фермерських підприємств. Реєстри передаються до 10 числа до центрального відділення Укрдержфонду.

Міністерство аграрної політики на підставі наданих реєстрів перераховую кошти до Укрдержфонду в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, який в свою чергу перераховує кошти на поточні рахунки фермерських господарств.


Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

170
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.