Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пройшов міжрайонний фестиваль КВК

Пройшов міжрайонний  фестиваль КВК

06 березня, на передодні Міжнародного дня прав жінок і миру, в Білогірському районному будинку культури відбулася знакова подія – міжрайонний фестиваль команд КВКза участю учнівських команд Ізяславського, Білогірського та Теофіпольського районівобласті.

Фестиваль гумору та сміху за задумом його організаторів був покликаний сприяти вихованню підростаючого покоління, відродженню та популяризації культурних та моральних цінностей сім'ї, збереженню народних, родинних традицій, пошуку і підтримці дитячих та юнацьких творчих колективів, обміну творчим досвідом.

Організаторами веселого дійства виступили очільник Білогірської районної держаної адміністрації Роман Муляр та голова Білогірської районної ради Василь Мельник.

До складу журі запросили людей із досвідом проведення та оцінювання подібних заходів із Ізяслава, Білогір´я, Теофіполя, Хмельницького. А очолив його голова Шумської районної державної адміністрації Юрій Головатюк.


Враховуючи наближення свята 8 Березня, темою фестивалю став пошук «Великої загадки життя…». Своє бачення цієї загадки команда «Молодь on-line» з Ізяслава, команда «Агенти кохання» з Теофіполя та команда «Крила Купідона» з Білогір'я показали у конкурсних випробуваннях: «Візитка», «Музичний біатлон», «Конкурс капітанів», «Домашнє завдання». У них команди-учасниці гри продемонстрували гумористично-естрадне дійство, яке включало в себе демонстраціюлогічно пов'язаних між собою жартів та мініатюр.Звичайно, команди прагнули якомога повніше обігратитему фестивалю «Велика загадка життя…».


Боротьба була дуже цікавою, захопливою та гарячою, фінал непередбачуваний. Глядачі, а їх повний зал, отримали величезне задоволення від гри команд.

За результатами гри переможцем вийшла команда Білогірського району «Лицарі Купідона», команда «Молодь on-line»Ізяславського району стала другою, третє місце посіли «Агенти кохання» з Теофіпольського району.


514
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.