Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пройшов чемпіонат по збиранню Кубика Рубика

Пройшов чемпіонат по збиранню Кубика Рубика

Пройшов чемпіонат по збиранню Кубика Рубика

17 березня в одому із розважальних закладів м.Ізяслав пройшов чемпіонат по збиранню Кубика Рубика. Ця іграшка розвиває логічне мислення і стереоскопічний зір у дітей та дорослих. Синхронна маніпуляція на багатьох поверхнях є дуже складним завданням, яке можна вирішити тільки за умови відкриття логіки поворотів.

У чемпіонаті взяли участь 5 школярів. Від учасників змагання потрібно було зібрати кубик за найкоротший відрізок часу. Кожен учасник змагання отримував кубик, який був складно заплутаний 25-30 обертаннями. Обертання для кожного учасника по-різному виконував завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. До початку відліку часу кожному учаснику змагання давалося 15 секунд для вивчення вихідної розмальовки кубика і вибору шляху рішення. Кращий час збирання — 36 секунд, друге місце – 42 сек., третє — 53 сек.

За перемогу в чемпіонаті по збиранню Кубика Рубика учасники Філіпчук Максим, Вочаковський Дмитро, Демчук Андрій, Приступа Денис, Романюк Денис отримали смачну піцу та сік.

Приємно спостерігати, що наша молодь захоплюється та розважається за допомогою цікавих інтелектуальних ігор.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.