Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

Відповідно до чинного законодавства при райдержадміністрації постійно діє районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, метою діяльності якої є координація дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, пов'язаних із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій і реагування на них як у мирний час, так і в особливий період.

Відповідно до плану роботи вищезгадана комісія систематично проводить свої засідання.

Так, 05 грудня відбулось позачергове засіданнякомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Дане зібрання провів голова райдержадміністрації Борис Яцков. На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема:

І. Про розгляд матеріалів перевірки (Акт контрольної перевірки та оцінки діяльності Ізяславської районної державної адміністрації щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захистувід 31 жовтня 2018 року) та штабного тренування з органами управління цивільного захисту.

ІІ. Про стан пожежної безпеки на території Ізяславського району.

ІІІ. Про посилення заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуаційта загибелі людей на льоду.

ІV. Про дотримання правил пожежної безпеки під час проведення новорічних свят.

V. Про стан протипожежного водопостачання м.Ізяслав.

VI. Про забезпечення непрацюючого населення району засобами індивідуального захисту та організація діяльності постів радіаційного та хімічного спостереження.

VII. Про хід навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, організацію проходження навчання з пожежної безпеки посадових осіб органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

VIIІ. Про забезпечення діяльності Ізяславської ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту України в режимі підвищеної готовності.

З урахуванням доповідей керівників спеціалізованих служб, органів місцевого самоврядування та за результатами обговорення порушених питань були прийняті відповідні рішення та дані доручення для безпосереднього їх виконання.


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.