Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено заняття з особовим складом районної розрахунково-аналітичної групи

Проведено заняття з особовим складом районної розрахунково-аналітичної групи

31 липня з метою підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми цивільного захисту області до дій у разі настання надзвичайних ситуацій, злагодженої діяльності місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту було проведено заняття з особовим складом районної розрахунково-аналітичної групи та постів радіаційного і хімічного спостереження щодо порядку взаємодії при виконанні завдань та відпрацювання документації.

Зібрання відбулось під керівництвом в.о. начальника цивільного захисту району, першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

Під час проведення навчань було виявлено, що усі пости РХС та РАГ потребують дооснащення приладами радіаційного та хімічного спостереження, а також засобами захисту органів дихання та шкіри працівників.

За результатами проведення обговорення керівникам постів РХС надано відповідні доручення щодо ініціювання вищезазначеного питання перед керівництвом установ.


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

99
RSS
Гость
21:07
+1
От молодці!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.