Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено захід до Всесвітнього дня охорони місць існування

Проведено захід до Всесвітнього дня охорони місць існування

Проведено захід до Всесвітнього дня охорони місць існування

Людина своєю діяльністю всеінтенсивніше впливає на природу, змінюючи її. З кожним роком у світі все більше територій переходять в розряд сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв'язку із зростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів й інших об'єктів народного господарства. Це призводить до того, що суттєво змінюються, а то й цілком знищуються, місця існування чисельних популяцій рослин і тварин

Всесвітній день охорони місць існування — це день покликаний нагадати кожному з нас про необхідність захисту не тільки флори й фауни, а, в першу чергу, середовища їх існування.

З ціллю привернення уваги та популяризації екогічних дат, до Всесвітнього дня охорони місць існування 06 жовтня 2017 року фахівць з екологічної освіти Лукащук Ю.О провів інформаційно-тематичну лекцію «Захисти навколишнє середовище» для учнів Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Метою лекції стало виховання дбайливого й ціннісного ставлення до навколишнього середовища як нашого краю, так і всього світу. В ході даного заняття школярі отримали відомості про історію виникнення свята, ознайомились із головними проблемами місць існування флори та фауни й спільними зусиллями знайшли можливі шляхи оптимізації стану навколишнього середовища.

Національний природний парк «Мале Полісся» щиро вдячний за допомогу у проведенні заходу вихованцям і адміністрації Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.