Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено військово-польові збори для старшокласників Ізяславщини

Проведено військово-польові збори для старшокласників Ізяславщини

«Чия відвага – того й перемога», – кажуть у народі й, очевидно, не дарма. Сміливість та бойовий запал оволоділи серцями юних школярів Ізяславщини.

Майже півтори сотні учнів старших класів із шкіл Ізяславського району взяла участь у військово-польові заняттях, що відбулися 18 квітня в селі Цвітоха Славутського району на базі військової частини А1358.

Проведення збору у польових умовах стало можливим завдяки активній плідній співпраці Ізяславського райвійськкомату, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, керівництва закладів загальної середньої освіти району.

Сьогодні надзвичайно важливо приділяти увагу військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління, адже саме з них у майбутньому і формуватимуться захисники України.

Під час військово-польового збору військовослужбовцями частини, райвійськкомату та вчителями предмету «Захист Вітчизни» були проведені відповідні заняття, котрі включали як теоретичну частину, так і практичну підготовку юних школярів.

Протягом кількагодинних, надзвичайно продуктивних та плідних занять організатори та школярі охопили такі аспекти вогневої підготовки: вихідні положення для ведення вогню зі стрілецької зброї та відпрацювання практичних навичок із неповного розбирання та збирання військових зразків озброєння типу АК-74.

Кожен учасник військово-польового збору міг відчути себе справжнім військовиком та усвідомити усю відповідальність місії захисника Вітчизни, а також на мить заглянути в очі удаваної небезпеки, що є лише блідим відлунням страшної реальності, яка панує на передовій – полум'яному Сході України.

На полігоні панував піднесений, бадьорий і сповнений неприхованого військового ентузіазму настрій. У дружній атмосфері бойового гарту, підтримуючи один одного, учні знайомилися зі зброєю та закріплювали свої знання із військової підготовки. Адже чимало з них точно визначилися: вони й надалі опановуватимуть військову справу й стануть захисниками своєї держави.

Інструкторів надихнуло патріотичне піднесення молоді Ізяславщини, адже завдяки таким заняттям є можливість пробудити у душах юного покоління бажання боротися за світле майбутнє у мирній Україні.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами Ізяславського райвійськкомату

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.