Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено спільні навчання органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту

Проведено спільні навчання органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту

Відповідно до Плану діймісцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Ізяславського району Хмельницької області у 2019 році, сьогодні, 12 лютого, на території МГЕС в с. Мислятин Ізяславського району відбулись спільні навчання органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту з питань організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, в умовах пропуску льодоходу, повені і паводка на територіїрайону. Дане зібрання відбулося під керівництвом Мислятинського сільського голови Ірини Гордієнко та за участі заступника начальника цивільного захисту району, завідувача сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолія Радкевича.

Метою проведення навчань є: координація діяльності органів виконавчої влади, служб цивільного захисту, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій, установ та сил цивільного захисту в умовах пропуску льодоходу, повені і паводку.

У ході проведення навчань було відпрацьовано плани та порядки взаємодії усіх відомств щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з життєзабезпеченням населення та порядком дій в екстремальних ситуаціях. Крім того було перевірено готовність Ізяславської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької областідо дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій в екстремальних умовах, а також ефективність та дієвість планів в умовах, наближених до реальних.

Підводячи підсумки проведення навчань, Анатолієм Радкевичем було відмічено оперативне реагування, впевнену роботу та чітку взаємодію спеціалізованих служб цивільного захисту району, формувань ТОВ «Компанія Укрелітагро» та евакуаційної комісії Мислятинської сільської радим під час проведення практичних відпрацювань запланованих заходів.

Керівник навчань у свою чергу зазначив, що лише у злагодженій роботі усіх гілок влади, підприємств установ та організацій незалежно від форми власності можливо досягнути високих результатів та врятувати не лише матеріальні цінності, а й людські життя.


Сектор з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.