Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено спеціальне навчання у сфері цивільного захисту керівників структурних підрозділів РДА

Проведено спеціальне навчання у сфері цивільного захисту керівників структурних підрозділів РДА

Відповідно до Плану роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20.11.2017 №1183/2017-р, 20 червня у залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови Ізяславської райдержадміністрації Павла Ковальчука, майстром виробничого навчання Нетішинських курсів ІІІ категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Олександром Сотником було проведено спеціальне навчання у сфері цивільного захисту з особами, які залучаються, підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Під час навчань присутні ознайомилися із чинним законодавством, що діє у сфері цивільного захисту, а також порядку дій у надзвичайних ситуаціях, характерних для Ізяславського району, а також порядку евакуації у разі аварії на ХАЕС.

З метою удосконалення практичного досвіду гасіння пожеж в будівлі Ізяславської районної державної адміністрації було проведено навчання з гасіння пожежі одного із приміщень.

У проведенні тренування взяли участь працівники райдержадміністрації та рятувальники 13 ДПРЧ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Під час проведення тренувань було перевірено справність засобів оповіщення при пожежі, засобів захисту, вміння діяти в екстремальних ситуаціях керівного складу та працівників. Після практичних дій, державних службовців ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та пожежно-технічним обладнанням. Рятувальники розповіли основні тактико-технічні характеристики автомобіля і обладнання та наголосили на основні правила пожежної безпеки.


За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.