Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено скорботно-пісенне дійство «Бо їх уже нема…»

Проведено скорботно-пісенне дійство  «Бо їх уже нема…»

В Ізяславському районному будинку культури було проведено скорботно-пісенне дійство

«Бо їх уже нема…»

У рамках циклу заходів із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, мужності та патріотизму усіх громадян, які у листопаді 2013-лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав, свобод людини і громадянина, 20 лютого у День Героїв Небесної Сотні в Ізяславському районному будинку культурибуло проведено скорботно-пісенне дійство «Бо їх уже нема…», за участю народного аматорського хору імені Героя України Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури (керівник Антоніна Лукаревська).

До учасників зібрання, представників органів влади, органів місцевого самоврядування, трудових колективів установ та організацій, молоді, громадських активістів, жителів міста та району, звернулись: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та голова районної громадської організації учасників Антитерористичної операції Володимир Павлюк. Вони зокрема зазначили, що 20 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. В роки Революції Гідності найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району, боролися з режимом Януковича, йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев'яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших. Ми всі в боргу перед цими людьми – і тими, хто вцілів, і тими, хто утворив Небесну Сотню та спостерігає за нами з небес. Дуже хочемо вірити, що їхні смерті не були марними, що ціною їхнього життя стане краще Україна. Знаємо, що український народ після Революції Гідності став іншим і вже ніколи не буде терпіти неправди та несправедливості.

У ході заходу у виконанні народного аматорського хору імені Героя України Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури прозвучали музичні твори українських композиторів та поетів: «Україно, молюся за тебе» (слова і музика Володимира Забаштанського), «Моя Україна» (слова Михайла Ткача, музика Миколи Трудая),«Боже, Україну, збережи» (слова Наталії Нагорянської, музикаЦезаря Зюлковського), «За байраком байрак» (українська народна пісня на слова Тараса Шевченка, Олександра Стадника), «Гей соколи» (українська народна пісня в обробці Олександра Стадника), «Летять коні на Вкраїну» (музика Миколи Плашкевича, слова Наталії Шарварської), «Земле наша мила» (музика Анатолія Пашкевича, слова Ігоря Гурківського), «Боже великий, єдиний» (духовний гімн України). Солісти колективу Віра Кравець та Олександр Янчук також виконали ряд пісень.

Свою творчість на заході продемонстрували вихованці зразкового ансамблю сучасного танцю «Оксамит» (керівник Лідія Федорчук) Ізяславської дитячої школи мистецтв.

Крім того ізяславчанки Валентина Кучер та Надія Ковальчук прочитали ряд поетичних творів, присвячених темі Майдану.

Також усі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, пам'ять ізяславчан, які загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України та усіх борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

21.02.2018 р.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.