Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено щотижневу апаратну нараду

Проведено щотижневу апаратну нараду

Проведено щотижневу апаратну нараду

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників територіальних підрозділів центральнихорганіввиконавчоївлади. Під час засідання було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району.

Керівники Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, Ізяславської центральної районної лікарні, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації прокоментували стан справ у даних галузях. Рятувальною службою було наголошено на можливості утримуватись від поїздок при несприятливих погодних умовах. А керівник правоохоронних органів повідомив про активізацію телефонних шахраїв та закликав остерігатись їх.

Значну увагу було приділено питанням бюджетної сфери. Начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель закликав керівників державних органів влади та бюджетних установ до кінця поточного року стовідсотково освоїти кошти, виділених із бюджетів різних рівнів. Крім того при формуванні бюджету на 2017 рік будуть першочергово розглядатись захищені статті видатків.

Також було обговорено ряд інших питань. За результатами апаратної наради Павло Павлович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

62
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.