Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено семінар-нараду із соціальними робітниками

Проведено семінар-нараду із соціальними робітниками

Відповідно до плану роботи територіального центру на III квартал 2018 року 25 вересня в актовому залі Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар-нараду із соціальними робітниками. У роботі засідання взяли участь: директор територіального центру – Павлюк Н.А., завідувач відділення Дацюк Т.І., апарат територіального центру, соціальні робітники.

Розпочала нараду директор територіального центру Павлюк Н.А., у ході якої розповіла про організацію проведення заходів по відзначенню Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана. Також вона наголосила про підготовку будівель, пічного опалення, приладів приготування їжі, забезпеченість паливом одиноких пристарілих громадян в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки. Крім того виступаюча ознайомила присутніх із переліком протипожежних заходів при підготовці об'єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Завідувач відділення Дацюк Т.І. розповіла про порядок заповнення документів, які необхідні при оформленні на обслуговування у територіальному центрі згідно наказу Міністерства соціальної політики України № 762 від 14.07.2016 року «Про затвердження форм документів, необхідних при оформленні на обслуговування у територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)».

По завершенню семінар-наради було підведено підсумки зібрання, а також надано відповіді на порушені запитання.


За матеріалами Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.