Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено профорієнтаційний захід у дитячому таборі «Світанок» с.Білогородка

Проведено профорієнтаційний захід у дитячому таборі «Світанок» с.Білогородка

Літо — це для дітей пора канікул і відпочинку, тому фахівці Ізяславського районного центру зайнятості разом із соціальними партнерами з Ізяславського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді скористалися можливістю і 21 червня вирушили до дитячого оздоровчого табору «Світанок», який знаходиться в с.Білогордка Ізяславського району для проведення профорієнтаційного заходу з дітьми. У таборі відпочивають 83 учні шкіл Ізяславського, Полонського та Славутського районів, серед яких більшість дітей із малозабезпечених та неблагополучних сімей, тому до виїзної акції «Калейдоскоп професій» фахівці готувались із особливою відповідальністю та ретельністю.

Із самого початку діти, які відпочивають у таборі, виявили зацікавленість до всього, що відбувалося. Вони мали можливість ознайомитись із цікавою інформацією про світ професій, їх зміст, скористатися роздатковим матеріалом, брали активну участь у конкурсах та вікторинах. Даний захід був спрямований також і на те, щоб діти вміли співставляти свої вміння та можливості з вимогами до професій, навчилися свідомо підходити до вибору майбутньої професійної діяльності.

Дітям були запропоновані вправи та конкурси, такі як: «Відгадай загадку» «Склади пазли», «Пантоміма», у яких вони із радістю брали участь та завдяки яким здобули нові знання про різні сфери діяльності, нові професії та правила професійного вибору. Сміх і позитив супроводжували проведення усіх ігор. Присутні отримали заохочувальні призи, роздаткові матеріали та буклети.

Директор Ізяславського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Косовська С.В. та фахівець Сищук В.М провели з дітьми бесіду на тему: «Сила звичок. Профілактика шкідливих звичок», де акцентували увагу на тому, що здоров'я – це не лише відсутність хвороб та фізичних вад, а й духовне та соціальне благополуччя.

Спеціалісти вищевказаних організацій й надалі прагнуть проводити такі виїзні акції, тому що активна участь дітей у таких заходах — це дійсно відпочинок з користю, який сповнений гарним настроєм та позитивними емоціями.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.