Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами

Проведено профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами

Проведено профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами

З метою залучення людей із певними особливими обмеженнями у сферу соціально-трудових відносин та з нагоди Міжнародного дня інвалідів, 2 грудня фахівці Ізяславського районного центру зайнятості, у рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю, провели профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами, у якому взяли участь 13 безробітних даної категорії.

На початку заходу провідний фахівець з профорієнтації центру зайнятості Цибуля Ю.М. надала присутнім інформацію щодо стану ринку праці в районі, соціальні гарантії відповідно до законодавства особам цієї категорії та послуги служби зайнятості, зокрема з орієнтації на самозайнятість, надання послуг з професійного навчання, залучення до тимчасової зайнятості.

До проведення заходу долучилась сімейний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Барнаткевич — Приходько Інна Петрівна, яка поінформувала присутніх про вакцинацію дорослого населення. Вона ознайомила із календарем профілактичних щеплень в Україні, переліком медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, переліком можливих несприятливих подій після імунізації, що потребують подальшого розслідування та строками їх розвитку. Присутні мали змогу ставити свої запитання та отримували вичерпні відповіді та консультації від лікаря.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.