Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено перевірку закладів освіти Ізяславщини на дотримання карантинних вимог

Проведено перевірку закладів освіти Ізяславщини на дотримання карантинних вимог

Урядовим рішенням карантин продовжений до 31 жовтня поточного року, тож послаблювати контроль за виконанням протиепідемічних вимог не можна.

Оскільки Ізяславщина нині перебуває у «зеленій» зоні, з 1 вересня діти змогли відвідувати заклади освіти.

За дорученням голови районної державної адміністрації здійснено вибіркову перевірку закладів освіти щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, виконання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення закладів освіти дезінфікуючими засобами, масками, безконтактними термометрами в умовах адаптивного карантину.

Перевірка здійснювалася працівниками відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації та районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Не оминула робоча група і дошкільні навчальні заклади, які на цей час відновили свою діяльність з дотриманням вимог постанов Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України в умовах карантину.

Станом на сьогоднішній день проведено перевірки закладів освіти та дошкільних закладів на територіях чотирьох органів місцевого самоврядування району.

Під час обстеження було встановлено, що у закладах освіти в основному дотримуються протиепідемічних заходів, проте, було виявлено окремі недоліки. Адміністраціям закладів були надані відповідні роз’яснення та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, дотримання протиепідемічного та санітарно-дезінфекційного режиму (в т.ч. щодо застосування наявних дезінфекційних засобів).

На Ізяславщині спостерігається тенденція до зростання кількості хворих на COVID-19. І це результат низької соціальної відповідальності.

Також певна небезпека існує для персоналу вихованців та здобувачів освіти Ізяславщини – уважність та дотримання рекомендацій МОЗ вкрай важлива. В іншому випадку на нас чекатиме ще більша кількість захворювань, а отже, посилення обмежень.

Відділ з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту 

та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

604
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.