Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено огляд пам’яток архітектури, історії та монументального мистецтв Ізяславщини

Проведено огляд  пам’яток архітектури, історії та монументального мистецтв Ізяславщини

Не можна уявити повноцінного духовного життя країни без долучення людей до історії міст, сіл, культурних надбань, до унікальних творінь мистецтва й архітектури, які могутньою енергетикою, що йде з глибин віків, міцно з'єднують сьогодення з минулим і прийдешнім.

Ставлення до історико-культурної спадщини є віддзеркаленням нашої культури, цивілізованості нації. Ізяславщина дуже багата пам'ятками архітектури, історії та монументального мистецтв різних часів. Усі вони потребують постійної уваги та охорони.

Тому з метою збереження культурної спадщини Ізяславщини постійно проводиться комплекс заходів із питань охорони цієї спадщини у районі. Щороку працівники сектору культури райдержадміністрації, управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та відділу охорони пам'яток історії та культури у Хмельницькій області здійснюють інвентаризацію та огляд вищезазначених пам'яток на території Ізяславщини.

Черговий районний об'їзд відбувся 02 жовтня 2018 року. Обласними фахівцями було обстежено об'єкти міста Ізяслав (костел святого Йосипа, костел Іоанна Хрестителя, кладовище Свято-Михайлівської церкви), храми сіл Сошне та Зубарі. Проведено їх фотофіксацію та надано методичні рекомендації по охороні та збереженню.

Також участь в обстеженні вищезазначених об'єктів взяли перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, представники Сошненської та Тишевицькоїсільських рад.

По завершенню об'їзду було підведено підсумки роботи.


За матеріалами сектору культури райдержадміністрації
83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.