Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено координаційну нараду правоохоронних органів

Проведено координаційну нараду правоохоронних органів

30 липня у Шепетівській місцевій прокуратурі з місцем дислокації у м.Ізяслав під головуванням керівника установи Комара І.В. за участі заступника начальника відділу прокуратури Хмельницької області Павлика О.С. відбулась координаційна нарада правоохоронних органів району.

До роботи у нараді були запрошені також керівники Ізяславського ВП Славутського ВП ГУНП в області, установ виконання покарань, сектору пробації, органів державної влади та місцевого самоврядування. Від райдержадміністрації був присутній перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

На порядок денний було винесено питання попередження злочинності, виявлення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень.

За інформацією керівництва місцевої прокуратури у першому півріччі поточного року правоохоронними органами Ізяславського району, зокрема, Шепетівською місцевою прокуратурою за місцем дислокації у м. Ізяслав, проведено вагому роботу з попередження, виявлення, розкриття, розслідування кримінальних правопорушень на території міста і району, стабілізації криміногенної ситуації в населених пунктах і зміцнення законності. Крім того вжито ряд відповідних заходів, спрямованих на захист прав і свобод громадян та інтересів держави.

Зокрема, упродовж звітного періоду в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 234 кримінальних правопорушень (300 за перше півріччя 2017).

Загалом обліковано 164 кримінальних правопорушення, що на 7,3% менше, ніж за аналогічний період минулого року (177). З них 59 (або 36%) складають тяжкі (55, або 33,5%) та особливо тяжкі (4, або 2,5%) злочини. Кількість облікованих тяжких злочинів в порівнянні з минулим роком зменшилась з 79 до 55. Разом з тим, показник питомої ваги тяжких злочинів перевищує середньообласний — 33,5% проти 29,4%. Упродовж аналогічного періоду минулого року обліковано 177 кримінальних правопорушень, з яких 1 (0,6%) складали особливо тяжкі та 79 (або 44,6%) тяжкізлочини. Рівень злочинності в районі на 10 тис. населення становить 37,8 (за аналогічний період минулого року – 40,2), що на чверть нижче від середньо-обласного показника (49,9). У 2018 році на 300% (з 1 до 4) зросла кількість облікованих особливо тяжких злочинів, на 3,5% (з 57 до 59) злочинів середньої тяжкості та на 15% (з 40 до 46) — невеликої тяжкості. На 30,4% зменшилася кількість облікованих тяжких злочинів з 79 до 55. На 53,3% (з 15 до 23) зросла кількість облікованих злочинів проти життя і здоров'я громадян, на 25% (з 4 до 5) кількість злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод громадян, на 66,7% (з 3 до 5) кількість злочинів проти авторитету органів державної влади. Разом з тим, значно зменшилася кількість злочинів проти власності, а саме: на 14,4% (з 97 до 83), на 66,7% (з 9 до 3) кількість злочинів у сфері безпеки руху та експлуатації транспорту, на 100% (з 3 до 0) кількість злочинів проти громадського порядку та моральності. На 150% (з 2 до 5) зросла кількість виявлених злочинів проти довкілля.

Активізовано роботу правоохоронних органів із виявлення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, таких злочинів виявлено на 166,7% більше (з 3 до 8). Разом з тим, кількість виявлених службових злочинів зменшилась на 72,7% (з 11 до 3). Кількість розслідуваних кримінальних правопорушень залишається такою ж, як у попередньому році 74. Вдалося зменшити кількість вчинених злочинів неповнолітніми з 4 до 1. Зменшилася на 24,4% кількість кримінальних правопорушень, вчинених особами, які раніше вчиняли злочини (з 45 до 34) та вчинених у стані алкогольного сп'яніння на 57,1% (з 7 до 3).

Під час обговорення проблемних питань учасники наради озвучували свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження злочинності на Ізяславщині.

Підсумовуючи нараду, головуючий підкреслив, що лише у тісній взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності. Наслідком цього є забезпечення ефективного захисту громадян, інтересів держави та підняття рівня довіри населення до правоохоронців.

По завершенню засідання було дано відповідним службам рекомендації щодо покращення окремих напрямків роботи.


За матеріалами Шепетівської місцевої прокуратури

93
RSS
Гость
21:09
" Шепетівській місцевій прокуратурі з місцем дислокації у м.Ізяслав"… от чорти вміють «завернути»!
Гость
22:02
Ха… Ну так реформа, яка там по рахунку, тепер заживемо по-новому! Ой, забув, ми вже ж ніби 5-ий рік живемо по новому
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.