Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено інформаційно-просвітницькийзахід «Добре серце»

Проведено інформаційно-просвітницькийзахід «Добре серце»

Зробити дитину щасливою дуже просто. Досить буде подарувати їй любов, турботу та гідне виховання. В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями.

Нещодавно в приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» відбувся інформаційно-просвітницький захід «Добре серце» для багатодітних сімей, сімей з дітьми соціальної групи ризику та дітей, які повернулись до сімей із закладів інституційного догляду.

Організатори заходу — фахівці із соціальної роботи центру надання соціальних послуг спільно із представниками ГО «Друге дихання» подарували дітям рюкзаки, іграшки, розвиваючі ігри. А ще — частинку щедрого серця, тепла, доброти та уваги. Під час проведення заходу діти мали змогу познайомитись з однолітками, поспілкуватись, взяти участь у конкурсі «Малюнок на асфальті», пригоститись солодощами.

В атмосфері доброзичливості, позитивного настрою та готовності батьків до подальшої співпраці організаторами заходу проведено консультування щодо виконання батьківських обов'язків, організації змістовного дозвілля дітей в період літніх канікул, оформлення державних соціальних допомог сім'ям з дітьми. В цей же день розпочала свою роботу «Мамина школа», метою діяльності якої є формування навичок відповідального, усвідомленого батьківства. Основними питаннями, які плануються висвітлювати в ході діяльності «Маминої школи» є навчання виконанню ролі батьків у створенні умов для повноцінного розвитку дитини, ознайомлення із особливостями розвитку дитини на різних вікових етапах, цільового використання коштів та інших питань, спрямованих на підготовку батьків для ефективного виконання батьківських обов'язків.

З величезною вдячністю до проведеного заходу поставилися батьки дітей.А посмішки на обличчях дітей- що може бути кращим для дорослих!

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.