Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено «День відкритих дверей»

Проведено «День відкритих дверей»

Фундаментом майбутнього успіху молоді є професійна орієнтація. Саме тому, у рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії», з ініціативи фахівців Ізяславської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості за участюначальника Ізяславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено «День відкритих дверей» дляучнів 8 класів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

Під час заходу фахівець з профорієнтації Тетяна Франчук ознайомила школярів із роботою Ізяславської філії, розміщенням функціонально-просторових секторів та їх призначенням, послугами, які надаються для учнівської молоді, з переліком робітничих професій, за якими проводить навчання служба зайнятості у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Звернула увагу на основні правила вибору професії, та помилки, які найчастіше виникають під час професійного самовизначення.

Школярів зацікавили професіографічні описи, інформація про учбові заклади регіону та інформаційні матеріалами, що знаходяться у куточку для молоді.

Наприкінці заходу учні пройшли профдіагностичне тестування за опитувальником професійної спрямованості Е.Клімова, Д.Голланда та переглянули анімаційні відеоролики.

НачальникІзяславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ірина Патратій провела правороз'яснювальну роботу та лекцію на тему: «Стоп домашнє насильство» та «Стоп булінг».

Проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися у підготовці до дорослого самостійного життя.


За матеріалами Ізяславської районної філії

Хмельницького обласного центру зайнятості

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.