Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено чергове засідання районної евакуаційної комісії

Проведено чергове засідання районної евакуаційної комісії

Проведено чергове засідання районної евакуаційної комісії Ізяславської районної державної адміністрації

З метою удосконалення системи цивільного захисту населення Ізяславського району згідно плану роботи районної евакуаційної комісії Ізяславської районної державної адміністрації на 2018 рік, 13 березня під керівництвом голови районної евакуаційної комісії райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулось чергове засідання комісії, на якому було розглянуто ряд важливих питань.

Зокрема було проаналізовано стан готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до виконання можливих евакозаходів у разі аварії на Хмельницькій АЕС, масових лісових пожеж та можливого паводку. Також було розглянуто стан створення та накопичення місцевих та об'єктових матеріальних резервів для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на території району. У ході роботи було зазначено на необхідності проведення додаткових занять із евакуаційними органами міської та сільських рад і всіх інших евакоорганів району.

  • Головою евакуаційної комісії було дано доручення актуалізувати списки вразливих та мало мобільних груп населення району.
  • Також було дано завдання для керівників спеціалізованих служб уточнити та провести розрахунки потреби в матеріальних засобах для виконання покладених на них обов'язків.
  • Крім того визнано за необхідне начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту уточнити плани їх діяльності та порядок взаємодії.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.